Kapcsolat

Soyer Magyarország Kft.

+36 22 504 427

+36 70 941 1173

+36 22 504 428

info@soyer.hu

H-8000 Székesfehérvár Babér u. 14. (Alba Ipari Zóna)



Nyitva tartásunk:

8:00 - 16:30

8:00 - 16:30

8:00 - 16:30

8:00 - 16:30

8:00 - 14:00

Zárva

Zárva

Heinz Soyer
Bolzenschweißtechnik GmbH

+49 8153 8850

+49 8153 8030

www.soyer.com

export@soyer.de

Inninger Straße 14 D-82237 Wörthsee-Etterschlag

Írjon nekünk

Név
E-mail cím
Üzenet


Székely Zoltán
Ügyvezető
Elérhetőség megtekintése

06 70/941-1173

z.szekely@soyer.hu

Székely Gabriella
Pénzügy
Elérhetőség megtekintése

22/504-427

g.szekely@soyer.hu

Értékesítés

Szentes Péter
Kereskedelmi ügyintéző
Dél-Magyarország
Elérhetőség megtekintése

06 70/423-3003

p.szentes@soyer.hu

Németh Tamás
Kereskedelmi ügyintéző
Nyugat-Magyarország
Elérhetőség megtekintése

06 70/408-0571

t.nemeth@soyer.hu

Hufnágel Dániel
Kereskedelmi ügyintéző
Kelet-Magyarország
Elérhetőség megtekintése

06 70/313-6600

d.hufnagel@soyer.hu

Horváth András
Kereskedelmi ügyintéző
Észak-Magyarország
Elérhetőség megtekintése

06 70/423-6014

a.horvath@soyer.hu

Irodai munkatársaink

Tóthné Sebestyén Anita
Elérhetőség megtekintése

06 22/504-427

info@soyer.hu

Ortnerné Bene Anikó
Elérhetőség megtekintése

06 22/504-427

a.bene@soyer.hu

Balogh Ágnes
Elérhetőség megtekintése

06 22/504-427

a.balogh@soyer.hu

Benjamin Beáta
Elérhetőség megtekintése

06 22/504-427

b.benjamin@soyer.hu

Szerviz és Raktározás

Bándi János
Szerviz
Elérhetőség megtekintése

06 22/504-427

szerviz@soyer.hu

Papp Tamás
Raktár
Elérhetőség megtekintése

06 22/504-427

t.papp@soyer.hu